23 yıldır güzellik sektöründe faaliyetler yürüten iş kadını Neslim Güngen, 10 Ocak’ta raflarda yerini almaya hazırlanan ‘Zorla Güzellik Olur’ kitabıyla aynı ismi taşıyan şarkısını da dinleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.  

48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin sahiplerini bulduğu geceye katılan Neslim Güngen, daha önce Sinan Akçıl ile düet yapmış ve geçtiğimiz aylarda dinleyiciyle buluşan Vizyonsuz ve Ben Varım şarkılarıyla iyi bir çıkış yakalamıştı. Törende açıklamalarda bulunan Güngen, “Çok keyifli bir gece oldu. Her şey olması gerektiği gibiydi. Ben de yeni şarkılar için çalışıyorum. Bir sonraki gecede inşallah Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkısı ödülünü alacağım” açıklamasında bulundu  

YENİ ALBÜM GELİYOR  

Önümüzdeki günlerde bir albümle sevenlerinin karşısına çıkacağını ve klip çekimlerinin başladığını ifade eden Güngen, “Önümüzdeki yıl çok iddialı geliyorum. Müzik çalışmalarına devam ediyoruz. Sezen Aksu ve Serdar Ortaç gibi sürpriz bir ismin şarkısını seslendirebilirim” diye ekledi.  

23 yıldır güzellik sektöründe olduğunu dile getiren Neslim Güngen, “100 şube sayısına ulaşmışken, artık kadınlara ilham olabilecek bir motivasyon kitabı kaleme aldım” ifadesinde bulundu.  

Estetiğe karşı olmadığını da sözlerine ekleyen Güngen,  “Estetiğe karşı değilim. İnsanlar, kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle olmalı. Sadece, doğallıktan çok fazla uzaklaşmadan güzelleşme taraftarıyım” açıklamasında bulundu.