İSTANBUL, (DHA)- ÜMRANİYE Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'nde yüzde 42.44 oy alarak ikinci kez Ümraniye Belediye Başkanı seçildi.

İstanbul - Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Mısır Dışişleri Bakanı Samih Şukri ile görüştü- 1 İstanbul - Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Mısır Dışişleri Bakanı Samih Şukri ile görüştü- 1

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için yeniden Cumhur İttifakı’nın adayı olarak Ümraniye Belediye Başkan Adayı gösterilen İsmet Yıldırım, resmi olmayan sonuçlara göre ikinci döneminde de kazandı. İstanbul'un en çok seçmeni bulunan dördüncü ilçesi Ümraniye'de, Yıldırım yüzde 42,44 oy alarak seçildi.

“ÜMRANİYE’YE HİZMET ETME FIRSATI VEREN BÜTÜN HEMŞEHRİLERİME ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Yıldırım, “Bir seçimi daha huzur ve güven içinde tamamladık. Çıkan sonuç vatanımız ve milletimiz için hayırlı olsun. Milletimizin takdiri her şeyin üzerindedir. Bu bağlamda bize yeniden Ümraniye’ye hizmet etme fırsatı veren bütün hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Bizler ilk günkü aşkla, aynı gayret ve samimiyetle çalışacak, Ümraniye’miz için en güzelini yapacağız. Bu seçimlerin tekrar hepimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.