Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ'de polisin kdüzenlediği operasyonlarda 347 bin 340 makaron ile kaçak tütün ürünleri ele geçirildi, 6 şüpheli hakkında işlem yapıldı.

Edirne Sağlık Müdürü Yıldırım: Önerilen aşıları bebek ve çocuklara yaptırın Edirne Sağlık Müdürü Yıldırım: Önerilen aşıları bebek ve çocuklara yaptırın

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, il merkezi, Lüleburgaz ve Babaeski ilçelerinde, tütün, içki ve elektronik eşya kaçakçılığına yönelik belirlediği adreslere operasyon düzenledi. Adreslerde yapılan aramada 14 bin 340'ı dolu toplam 347 bin 340 makaron, 760 adet 1 kilogramlık bandrolsüz tütün, 20 adet 1 kilogramlık bandrollü tütün, 184 kilogram açık bandrolsüz kıyılmış tütün, elektrikli sigara sarma makinesi ve aparatı, kompresör, 30 şişe değişik marka gümrük kaçağı alkollü içki, 5 gümrük kaçağı akıllı cep telefonu, 20 gümrük kaçağı kablosuz kulaklık ele geçirildi. Kaçak ürünlerle ilgili gözaltına alınan 6 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı. (DHA)