İSTANBUL,(DHA) - HepsiJET XL, yaz sezonunda yazlık bölgelerde hizmet vererek e-ticaretten alınan buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar ile klima, televizyon, mobilya gibi büyük hacimli ürünleri güvenli ve hızlı bir şekilde teslim ettiğini duyurdu.

TİM'in 1000 listesindeki Teknopanel'den ihracatı artırma sözü TİM'in 1000 listesindeki Teknopanel'den ihracatı artırma sözü

Türkiye genelinde 81 ilde hizmet veren şirket, 14 ilçede de hizmet ağını genişletti. Yazlık bölgelerde Antalya, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, İzmir ve Muğla gibi yazın tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği illerde, müşterilerine büyük hacimli ürünlerin teslimatını sağlıyor.

Şirketin, dağıtım ağında öne çıkan il ve ilçeler arasında Antalya'nın Alanya, Kaş, Kemer, Manavgat ve Serik ilçeleri; Aydın'ın Kuşadası ve Didim ilçeleri; Balıkesir'in Erdek, Edremit, Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık ilçeleri; Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi; İzmir'in Çeşme, Selçuk ve Dikili ilçeleri ile Muğla'nın Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Datça ilçeleri yer alıyor.

EV İÇİNE KADAR TESLİMAT

HepsiJET XL, hacimli ürünlerin teslimatında en büyük problemlerden biri olan yüksek kat, dar apartman boşlukları ya da kapı girişleri gibi fiziksel engelleri vinç ya da XL asansörü kullanarak aşıyor. Teslimat öncesinde müşterilerle iletişime geçerek, fiziksel koşulları öğrenen ekip, bu koşullara uygun operasyonel ayarlamalar yaparak güvenli ve zamanında teslimat garantisi sunuyor. Aynı zamanda 'Yarın Kapında' ve 'Randevulu Teslimat' seçenekleri ile müşterilere kolaylık sağlıyor.

Şirketin teknolojik altyapısı ve eğitimli personeli sayesinde hacimli ürünler hasarsız ve zamanında teslim ediliyor. HepsiJET XL böylece teslimat sonrasında yüzde 99'un üzerinde olumlu müşteri geri bildirimleri alıyor.Kargo süresi için net teslimatta yüzde 95, uğrama oranında ise yüzde 98 başarı oranına ulaşıyor.

Kaynak: dha