Oğuzhan CİN İSTANBUL, (DHA) BEŞİKTAŞ Gayrettepe'deki gece kulübü yangınında hayatını kaybeden Sinan Yılmaz, Küçükçekmece'de kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Beşiktaş, Gayrettepe Esentepe Mahallesi Gönenoğlu Sokak'ta dün saat 13.00 sıralarında 16 katlı binanın -1. katındaki 'Masquerade' adlı gece kulübünde çıkan yangında 29 kişi hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden 29 kişi otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu'na gönderilmişti. Gece kulübündeki tadilatta kalfa olarak çalışan ve 2 kız çocuğu babası olan 56 yaşındaki Sinan Yılmaz'ın cenazesi Otopsi işlemlerinin ardından ailesine teslim edildi. Sinan Yılmaz için bugün Küçükçekmece Fatih Cami'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye, Küçükçekmece Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu ve Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi'de katıldı. Yılmaz'ın cenazesi kılınan namazın ardından Küçükçekmece Kanarya Mezarlığı'na defnedildi. Sinan Yılmaz'ın tadilatta çalışan işçilerden sorumlu kalfa olarak çalıştığı, yangının çıktığı sırada gece kulübünün tadilatı için orada bulunduğu öğrenildi.

DIŞARI ÇIKAMAMIŞ

Maden suyu içmek zararlı mı? İddialara yanıt geldi... Maden suyu içmek zararlı mı? İddialara yanıt geldi...

Sinan Yılmaz'ın kardeşi Kenan Yılmaz, Orada çalışan diğerleri gibi işinin peşinde olan bir insandı. Oradaki işçilerin takibini yapıyordu, denetliyordu dedi.

Sinan Yılmaz'ın daha önce beraber çalıştığı arkadaşı Hüseyin Demirel ise, Sinan Bey kalfalık yapıyordu. Buradakiler ve haberlerden edindiğimiz bilgilere göre, içeride çalışma sırasında oksijen tüpü patlamış. Kapı ağzında patlamasıyla içerideki kişiler dışarı çıkamamış. Bundan kaynaklı yanarak vefat ettiğini söylediler diye konuştu.

Görüntü Dökümü

-------------------

-Sinan Yılmaz fotoğrafı

-Sinan Yılmaz'ın kızları ve eşinden görüntüler

-Aile yakınlarından görüntüler

-Kenan Yılmaz röp

-Cenaze namazından görüntüler

-Hüseyin Demirel röp

-Genel ve detaylar