İhsan DÖRTKARDEŞ / İSTANBUL, (DHA)- AVCILAR'da evinin banyosunda mahsur kalan adam itfaiye ekipleri tarafından yaklaşık 2 saat sonra kurtarıldı.

Cihangir Mahallesi Osman Gazi Caddesi'ndeki bir binanın 3'üncü katında oturan K.G., dün saat 21.00 sıralarında evinin banyosunda mahsur kaldı. Sıkışan kapıyı açmayı başaramayan K.G. banyonun havalandırma penceresinden bağırarak yardım istedi. K.G.'nin yardım istediğini duyan komşular 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aradı. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hızır Acil Servis'teki sağlık görevlileri sevk edildi. Banyoda mahsur kalan adama ulaşmak için merdivenli araç kullanıldı. İtfaiyeciler açık oda penceresinden içeri girdi ve kapıyı diğer görevlilere de açtı. Görevliler, banyo kapısını zorlayarak açıp yaklaşık iki saattir mahsur kalan K.G.'yi kurtardı.

Görüntü Dökümü:

-------------------

-İtfaiye aracı ve sağlık görevlileri bina önünde

-İtfaiyeciler pencereden eve girerken

-Evdeki polis, sağlık ve itfaiye görevlileri

-Görevliler evden çıkarken

Korhan Berzeg'in kafatası ve kemikleri, 84 yıl önce ölen babasının mezarının yanına defnedilecek Korhan Berzeg'in kafatası ve kemikleri, 84 yıl önce ölen babasının mezarının yanına defnedilecek

-Genel ve detay görüntüler