Mikail BIYIKLI-Harun ŞAHBAZOĞLU/İSTANBUL,(DHA)- BEŞİKTAŞ Gayrettepe'de, 29 kişinin hayatını kaybettiği yangınla ilgili gece kulübünde iki savcı ve olay yeri inceleme ekipleri, yaklaşık 1 saat inceleme yaptı.

İstanbul-Esenyurt'ta hafif ticari araç bariyerlere saplandı İstanbul-Esenyurt'ta hafif ticari araç bariyerlere saplandı

Yangın Beşiktaş Gayrettepe Yıldız Posta Caddesi Esentepe Mahallesi Gönenoğlu Sokak'ta dün saat 13.00 sıralarında 16 katlı binanın -1 katındaki 'Masquerade' adlı gece kulübünde çıktı. İddiaya göre, tadilat yapıldığı sırada sahnenin yanında bir patlama oldu. Patlamanın ardından gece kulübünü alevler sardı. O sırada kulüpte ve binada bulunanlar içeride mahsur kaldı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, ambulans ve sağlık ekibi sevk edildi. Yangında 29 kişi hayatını kaybederken 2 kişi ise yaralandı.

SAVCI VE OLAY YERİ İNCELEME EKİPLERİ ÇALIŞMA YAPTI

Sabah saatlerinde polis ekipleri yangının çıktığı sokakta önlem aldı. İki Cumhuriyet savcısı ve olay yeri inceleme ekipleri, yangının çıktığı gece kulübüne gelerek yaklaşık 1 saat inceleme yaptı. Öte yandan 16 katlı binada kalan bazı vatandaşlar ise eşyalarını almak için polis eşliğinde yangının çıktığı binaya girdi.

Görüntü Dökümü:

-------------------------

-Yangının çıktığı binadan detay

-Olay yeri inceleme ekiplerinden detay

-Gece kulübünün girişinden detay

-Savcı ve olay yeri ekiplerinden detay

-Polis ekiplerinden detay

-Genel detaylar